Vatan Partisi, Yeniden Refah ve BBP listeleri belli oldu

Türkiye 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine doğru giderken partiler için milletvekilliği listeleri için son gününde dakikalarla yarıştı.

Cumhur İttifakı içerisinde ayrı listelerle Büyük Birlik Partisi ve Yeniden Refah Partisi’nin listesi belli olurken bunlara Vatan Partisi de katıldı.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici İstanbul 1. Bölge 1. sıradan milletvekili adayı oldu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan da İstanbul 2. Bölge birinci sıradan aday oldu.

Vatan Partisi de listesini öğlen saatlerinde Yüksek Seçim Kuruluna sunarken, Genel Başkan Doğu Perinçek, İstanbul 1. Bölge 1. Sıradan aday oldu.

Listeyi YSK’ya sunan Vatan Partisi Genel Saymanı Yıldırım Gençer “Vatan Partisi olarak Milletvekilliği seçimlerine 600 kahramanla giriyoruz. 14 Mayıs, Büyük Çıkışın kuvvetini biriktirme günüdür” dedi.

İŞTE O LİSTELER:

YENİDEN REFAH PARTİSİ

SELAHATTİN BAYSAL

LİSANS

ESNAF

ERDEM GÜMÜŞ

LİSANS

MİMAR

SERDAL SÜNDÜK

LİSANS

ESNAF

ABDULLAH ABACI

LİSANS

ESNAF

MUSTAFA BOZKURT

ORTAOKUL

TÜCCAR

VOLKAN ÇEVİK

LİSE

ESNAF

UFUK ÇINGIRLAR

LİSANS

SİYASET BİLİMCİSİ

MUSTAFA YETER

LİSE

ESNAF

MUSTAFA GELDİ

İLKOKUL

TÜCCAR

YUSUF AKTÜRK

İLKOKUL

ESNAF

İBRAHİM KÖSE

ORTAOKUL

İŞÇİ

İLHAN TÜMENCİ

ORTAOKUL

TÜCCAR

SALİH PINAR

LİSE

ESNAF

İSMAİL ERDOĞAN

İLKOKUL

TÜCCAR

YUSUF AYAZ

ESNAF

ADIYAMAN

SAİT AYBAK

İSMAİL DEMİR

SADIK YAVAŞ

FEHMİ KOYUNCU

BÜNYAMİN MEMİ

AFYON

NEVZAT ŞARLAK

LİSANS

EMEKLİ

ŞÜKRÜ SARIDERE

LİSANS

AVUKAT

TUNCAY YAZKAN

LİSANS

EMEKLİ

LÜTFİYE POLAT

LİSANS

ESNAF

YASİN KOCATAŞ

LİSE

ESNAF

ABDULLAH ALADAŞ

YÜK. LİSANS

VETERİNER

AĞRI

Oğuzhan YAMİ

LİSANS

HASAN BABAN

ÖNLİSANS

ÖMER YAŞAR

LİSE

S. EMİN ERİM

LİSE

AMASYA

KAZIM GÜMÜŞ

LİSE

OSMAN AY

LİSANS

KASIM BURSA

LİSANS

ANTALYA

ANKARA 1. BÖLGE

CENGİZ ZOR

LİSANS

SENDİKACI

MEHMET KADERLİ

LİSANS

MUHENDİS

NUREDDİN GÜL

LİSANS

İKTİSATÇI

AV.TEVFİK ÖZTÜRK

LİSANS

AVUKAT

AV. MURAT ÇELEBİ

LİSANS

AVUKAT

ERDOĞAN CİNEVİZ

LİSE

ESNAF

YALÇIN AKMAN

LİSE

MÜTEAHHİT

RAMAZAN MENTEŞE

LİSANS

TÜCCAR

ELVAN TETİK

LİSE

ESNAF

ERCAN ÇETİN

İLKOKUL

ESNAF

İBRAHİM ERDOĞAN

İLKOKUL

EMEKLİ

SEYFETTİN BOĞAZLI

YÜKSEK LİSANS

İŞ İNSANI

ABDULKADİR ATMACA

LİSE

ÖĞRENCİ

ANKARA 2. BÖLGE

SACİD GÜNBEY

YÜKSEK LİSANS

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

FATİH ÖZTEK

YÜKSEK LİSANS

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MELİH GÜNER

LİSANS

İŞ ADAMI

DİLEK ÇELİK

LİSANS

GAZETECİ

ABDUKADİR YILMAZ

LİSANS

AVUKAT

HÜSEYİN EKİNCİ

LİSE

ESNAF

YAHYA COŞKUNSU

ORTAOKUL

ESNAF

İBRAHİM ÇAKIR

LİSANS

İŞ ADAMI

ERHAN ŞENGÜL

YÜKSEK LİSANS

İŞÇİ

YÜKSEL BİLAL ADAK

LİSANS

ESNAF

NUH YASER YILDIRIM

LİSE

İŞ ADAMI

ANKARA 3. BÖLGE

MEHMET FATİH UĞURLU

LİSANS

İŞ İNSANI

SELÇUK GEYVELİ

LİSANS

İŞ İNSANI

BAHATTİN SUNGUR

LİSANS

İŞ İNSANI

BÜLENT OSMANAĞAOĞLU

LİSANS

İŞ İNSANI

AV.ZEKİ UÇAR

LİSANS

İŞ İNSANI

ÜLKÜ YENİDÜNYA

LİSE

EV HANIMI

MEHMET ALTINGÖZ

LİSE

İŞ İNSANI

ERDOĞAN YEŞİLSANCAK

LİSANS

İŞ İNSANI

AYTAÇ KILIÇ

LİSANS

İŞ İNSANI

HİLAL ÇEKMEN

LİSE

İŞ İNSANI

ZÜMRÜDE KAYABAŞI

LİSE

İŞ İNSANI

VEYSEL GÖRGÜLÜ

LİSE

EMEKLİ

ANTALYA

ATINÇ KORKMAZ

ALİ KÖKSAL

YUSUF İSLAM ÇELİK

ÜMİT ÖZKURT

HASAN ÇAPUN

FETHİ BAŞUSLU

VELİ DERE

PINAR TOPUZ

BURAK DOĞAN

AHMET HAKAN YUMAKOĞULLARI

OĞUZHAN YILDIRIM

MEHMET BAYRAK

İBRAHİM ÖMER REYHAN

ALİ ARSLAN

TANER TEKİN

KASIM ARSLAN

HESE AK

ARTVİN

TALİP SÜCÜ

MUZAFFER ZOR

AYDIN

HÜSEYİN ASLAN

BÜLENT AY

EMİN ESER

ALPER SEZER

HAVVA TÜRK

DEVRİM OKTAN

ALİ KESER

CUMALİ UÇAR

AYHAN USLU

ÖZCAN KAPLAN

MUHSİN ERENSAYIN

BİTLİS

AYHAN USLU

ÖZCAN KAPLAN

MUHSİN ERENSAYIN

BURSA

MEHMET ALTINÖZ

AHMET GÖK

KENAN YİRİKOĞULLARI

YUNUS KOÇAK

NECATİ ASLAN

SERAP BİLGİN

FATİH ŞAHİNLER

ALİ YAVAŞ

MUSTAFA PEHLİVAN

SEYFULLAH KARAKAYA

BURSA 2. BÖLGE

NAİM ÖZTÜRK

İBRAHİM VİDİNLİOĞULLARI

AV.GÖZDE ÇELİK

ÜMİT YILGIN

CELALETTİN ERGÜN

ERGİN YILMAZ

FEHİM TOPÇU

KADRİYE SAYIN

NİMETULLAH NARMAN

MEHMET KULE

ÇANAKKALE

CAHİT BOLELLİ

ABDÜLKADİR PEHLİVANOĞLU

SERKAN KURU

YÜKSEL ÜSTÜN

ÇANKIRI

MUHAMMED FATİH MÜJDECİ

METİN ERDOĞMUŞ

ÇORUM

YAKUP TAŞ

YASİN GÜLER

ÖMER KARSLI

FERHAT YEĞEN

DENİZLİ

AZİZ KALAYCI

İDRİS OKTAY

BAYRAM ALİ GEDİK

MELAHAT BERK

FERİT ÇETİN

UĞUR KARAKAYA

OSMAN KAÇAR

DİYARBAKIR

ALİ ERDEM

MEHMET ALİ AYHAN

MEHMET GÜMÜŞ

MEHMET ZAFER HATİPOĞLU

NEZİHE TAŞKIN

MEHMET AKİF BABATLI

ŞÜKRÜ DİNÇ

ABDURRAHMAN ZENGİN

MEHMET ARAS

KEREM DEMİR

YUSUF DEMİRKOL

KADİR AYTEMÜR

EDİRNE

ALİ YALÇINDAĞ

HAKAN ÇALIŞKAN

TUGAY SÜTCAN

İSMAİL ORAL

ELAZIĞ

PROF.MEHMET ÇAVUŞ

AV.İBRAHİM GÖK

MEHMET TAN

SALİH ÇAKICI

HATİCE İNLİKAYA

ERZİNCAN

EMRAH BAYINDIR

AHMET AKDAĞ

ERZURUM

ADNAN BOZAN

SADIK ÇAT

CEMAL OKAN PAPUCCU

İHSAN BAKİ

ALPARSLAN İLGÜN

MEHMET BERK

ESKİŞEHİR

OSMAN MANDACI

EMRAH ALTUN

DİNÇ BİÇER

DEFNE ARSLAN

RAMAZAN UYLAŞ

AYDAN AY

GAZİANTEP

ŞÜKRÜ YILMAZ

NURETTİN ÖZKAYA

SEDAT YILDIZ

ESRA ALATİ

MEHMET ÖS

MEHMET AKGÜL

M. FATİH BORSEKEN

MUSTAFA BİLİCİ

FARUK SONER ATAŞ

İRFAN DEMİRHAN

SUAT BOZKURT

ERKAN SÜZERER

ÖMER ATILĞAN

MEHMET COŞKUN KAYA

GİRESUN

KAHRAMAN ÖZTÜRK

SERKAN OKTAY

EŞREF BEKDEMİR

AKİF ALTUN

GÜMÜŞHANE

ZİYA NAS

ADEM UTKU

HAKKARİ

ALİ ÖZER

ADNAN KAPLAN

ŞÜKRİYE YILDIZ TATLI

HATAY

YUSUF METİN

LATİF ÇELİK

ENES AĞIRMAN

MUSTAFA AÇICI

MEHMET DİNÇER

ADBDULLAH YILDIZ

CUMALİ HELVACI

YAKUP DOĞRU

ENİS HACIOSMANOĞLU

ÖMER YİĞİT

GÜRKAN AKBAŞ

ISPARTA

İSMAİL KIVRAK

SAMET TOLUNAY

RAMAZAN ÖZDAMAR

SÜLEYMAN AYDOĞDU

MERSİN

TANER BOZ

ADNAN UYAR

BAYRAM TANRIVERDİ

MEHMET BİLGE ŞAHİN

MİKAİL TEKÇE

İZZEDDİN ALKAN

SEFA ÇAYLAR

RAMAZAN ALUÇ

AHMET YILDIRIM

MUSA ÖZMEN

YUNUS TURAN

SONER ÇELİK

NEVZAT DÜRGEN

iSTANBUL 1. BÖLGE

SUAT

PAMUKÇU

ÜNİVERSİTE

MÜHENDİS

DAVUT

GÜLOĞLU

LİSANS

SANATÇI

CEMİL

ÇOLAK

ÜNİVERSİTE

SERBEST MESLEK

MEHMET FATİH

BAYRAMOĞLU

YÜKSEK LİSANS

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ERHAN

ERDOĞAN

ÜNİVERSİTE

MUHASEBECİ

BURHAN

ŞAFAK

YÜKSEK LİSANS

AVUKAT

ABDULLAH

DİNÇ

YÜKSEK LİSANS

YÖNETİCİ

HASAN

KÖTEN

YÜKSEK LİSANS

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MİKTAT

ERDEM

ÜNİVERSİTE

PSİKOLOG

RABİA

BAŞKAN

ÜNİVERSİTE

MÜHENDİS

İSMAİL

POLAT

LİSE

LOJİSTİK

VEFA

AKTÜZ

ÜNİVERSİTE

SERBEST MESLEK

MAHMUT

BAŞAK

ÜNİVERSİTE

ESNAF

CEMİL

CEBİR

ÜNİVERSİTE

SERBEST MESLEK

ŞENEL

AKARÇEŞME

ORTAOKUL

ESNAF

LEVENT

METİN

ÜNİVERSİTE

ESNAF

KÜÇÜKAĞA

HACIEFENDİOĞLU

ORTAOKUL

MUHASEBECİ

YUNUS

YAĞCI

LİSE

İŞ ADAMI

MUSTAFA

ALPAY

ÜNİVERSİTE

YÖNETİCİ

ZÜLEYHA

ZENGİN

LİSE

İŞ ADAMI

EROL

KARAKOÇ

LİSE

İŞ ADAMI

MUSTAFA

ÖZER

ÜNİVERSİTE

AVUKAT

HASAN

YİĞİT

ÜNİVERSİTE

İŞ ADAMI

ERDAL

KIRAN

ORTAOKUL

İŞ ADAMI

ZEYNEP

ASLAN

ÜNİVERSİTE

SERBEST MESLEK

CENGİZ

KARA

LİSE

ESNAF

HAYRİ

AYYILDIZ

İLKOKUL

ESNAF

HALİL

KEY

LİSE

MÜTEAHHİT

OSMAN

AYAZ

LİSE

MÜTEAHHİT

HURİYE

KELEŞ

ORTAOKUL

İŞ ADAMI

FATİH

AKÇAY

LİSE

TEKNİKER

MEHMET

KILINÇKAYA

ÜNİVERSİTE

ESNAF

TURGUT

SADIKOĞLU

LİSE

SERBEST MESLEK

DİLEK

SAMANCI

ÜNİVERSİTE

EV HANIMI

ÖMER

AK

LİSE

ÖĞRENCİ

İSTANBUL 2. BÖLGE

MUHAMMED ALİ FATİH ERBAKAN

YÜKSEK LİSANS
DOKTORA

SERBEST

DOĞAN AYDAL

YÜK. LİSANS

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

LÜTFÜ ŞENOCAK

LİSE

SERBEST

DAVUT KONAKÇI

LİSE

SERBEST

TEKİN KARATAŞ

LİSE

İŞ İNSANI

MUSTAFA SARI

LİSE

EMEKLİ

OSMAN UÇAR

LİSE

İŞ İNSANI

HALİT ÖZKARATAŞLIOĞLU

LİSE

SERBEST

MİKAİL KARAHAN

LİSE

SERBEST

MAHMUT OKUDAN

LİSE

SERBEST

BEYZA ÖZMEN

LİSE

SERBEST

ORHAN KARA

LİSE

SERBEST

ORHAN ÇAĞLAYAN

LİSE

SERBEST

HACI RAMAZAN KAYA

LİSE

SERBEST

HALİL İBRAHİM ECE

LİSE

SERBEST

TEVFİK YAZICILAR

LİSE

SERBEST

ABDULKADİR ŞENGÜL

LİSE

SERBEST

ESMA TIĞLI

LİSE

SERBEST

SONGÜL AKSEL

LİSE

SERBEST

ÜMMÜHAN ADIGÜZEL

LİSE

SERBEST

ALİ YENER

LİSE

SERBEST

CENGİZHAN SESLİKAYA

LİSE

SERBEST

ASLAN ESLAM TÜRKMEN

LİSE

SERBEST

MURAT MARAP

LİSE

SERBEST

ZEYNEL ÖZMEN

LİSANS

SERBEST

MUHTEREM GÜL

ÖNLİSAN

SERBEST

VAHDET ERDOĞAN

LİSANS

SERBEST

İSTANBUL 3. BÖLGE

DOĞAN BEKİN

LİSANS

YAZAR

AV.BAYRAM SAKARTEPE

LİSANS

AVUKAT

MUSTAFA DOĞAN

LİSANS

SERBEST MESLEK

PROF.DR.SERHAT FINDIK

LİSANS

DOKTOR

KADİR KARACA

LİSANS

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ABDÜRREZZAK İLBEYİ

LİSANS

ESNAF

RECEP EROL

LİSANS

İŞ İNSANI

SETENAY KANAR

ALİ YÖNEM

LİSANS

EMEKLİ

RAMAZAN KAHVECİ

ÖN LİSANS

MÜTEAHHİT

BEKİR KÜÇÜKÇAYIR

LİSANS

AVUKAT

MEHMET YAVAN

LİSE

TURİZM

EMİNE BARUTÇU

LİSE

SERBEST MESLEK

HASAN BAHÇIVAN

LİSE

İŞ İNSANI

YAKUP POLAT

LİSANS

İŞ İNSANI

YUNUS EMRE TAŞÇI

LİSANS

TÜCCAR

OSMAN ÜNSAL

LİSE

SERBEST MESLEK

NURİ ÖZATA

LİSE

SERBEST MESLEK

NEVZAT EMİROĞLU

LİSE

EMEKLİ

SERKAN KAYA

LİSE

İŞ İNSANI

İZZETTİN COŞKUN

YÜKSEK LİSANS

İŞ İNSANI

TALHA SAİT ATAY

YÜKSEK LİSANS

DOKTOR

M. AKİF BİÇER

LİSANS

MÜTEAHHİT

BÜLENT AYDIN

ORTAOKUL

ESNAF

HAMZA AYDINLAR

LİSANS

PSİKOLOG

SAMET PEKER

LİSANS

LOJİSTİK

RAMZAN DEYİRMENCİ

LİSANS

MUHASEBECİ

YAHYA KEMAL KOÇ

YÜKSEK LİSANS

GÜVENLİK

ESRA BAYSAL

LİSE

SERBEST MESLEK

BATUHAN FATİH DOĞAN

LİSANS

İŞ İNSANI

FAYSAL İLKAN

LİSE

MÜTEAHHİT

NİHAT TOKUŞ

LİSANS

ESNAF

MAHMUT FINDIK

İLKOKUL

İŞ İNSANI

MUHAMMET KOÇ

LİSE

İŞ İNSANI

TANSU YILMAZ

LİSE

MÜTEAHHİT

YASİN TOSUN

LİSE

TÜCCAR

İZMİR 1. BÖLGE

CEMAL ARIKAN

BAKİ MURAT TOP

YUSUF DOĞAN

ALİ OSMAN KALKAN

RUZİYE TAN

NURETTİN YAKUT

EMRAH UYAN

İSMAİL TANAS

RAMAZAN DURAN

YUNUS TOPRAK

NECATİ KAVALCI

MERT ERKEZ

SAMET KOÇLU

ABDURRAHMAN KAYA

İZMİR 2. BÖLGE

ABDURRAHMAN KARAMAN

HACI MEHMET SOLMAZ

ÖZBEK TAŞDEMİR

ALİ HAKAN KULAKÇIOĞLU

REŞAT SAYMAZ

YUSUF ŞİMŞEK

MURAT AVCIOĞLU

NAZİF TUNAHAN ŞEN

HASAN HÜSEYİN LEVENT

REŞİDE YAVAŞ

RAHMİ ÖZBAK

HAKAN ÇENBER

HASAN GÖL

MUAAMMER SARIBAŞ

KARS

MURAT KIZILTAŞ

OKAY AKARÇAY

ERTÜRK TOPÇU

KASTAMONU

İBRAHİM DEMİR

KAĞAN YORULMAZ

HAYRİ ÇELİK

KAYSERİ

ÖNDER NARİN

ERCAN ARAS

ALİ RIZVAN

SELVER BOZTAŞ

ADEM KAHVECİ

MURAT YILMAZ

CENGİZ GENÇTÜRK

GÖKHAN DUMAN

HÜSEYİN ACARI

YUSUF ADIYAMAN

KIRKLARELİ

SERKAN SEFEROĞLU

MUSTAFA KARADAĞLI

UFUK ÖZKARACAN

KIRŞEHİR

BİLAL ÇAĞRI KAYA

ALİ YAŞAR

KOCAELİ

MEHMET AŞILA

BASRİ ÇAYIR

MEHMET ARAS

AHMET EMRE AYDIN

MAŞALLAH SÖĞÜT

YAŞAR BİRGÜL

SELİM KIRICI

MELİKE YALÇIN

SÜLEYMAN KABACA

EMİN GÜRCAN

HAKAN UZUN

MURAT DOĞRU

TOLGA AYDIN

CİHAN KURDAL

KONYA

ALİ YÜKSEL

ADNAN ACAR

MEVLÜT KOÇ

MUSTAFA ÖZERDEM

TEMEL PEKER

AV.HATİCE İNLİDERE

MEHMET UYAN

MEHMET ALTUĞ

MEHMET KACAROĞLU

İSMAİL TOPÇU

HASAN DOĞAN

ÖMER CEYLAN

ALİ CAMGÖZ

BURAK CİHAT DÜNDAR

FERİDUN DEMİRCİ

KÜTAHYA

OSMAN GEZGİN

İRFAN GÜLEÇ

DR.İBRAHİM GİRGİN

BAYRAM TOSUN

MUHAMMET ALİ GÜNGÖR

MALATYA

BİLAL YILDIRIM

AHMET ATEŞ

YILMAZ HOROZ

HACİ YUSUF ÇINAR

DENİZ KAR

OKTAY ÇELİK

MANİSA

HAKAN LALEBAŞ

DOĞAN TAYYİP KARAKELLE

ADİL DURU

TOLGA YAMAKLI

MUHARREM HÜSEYİN ÇİPİLOĞLU

YALÇIN ÇAPANİK

MUHAMMET EMİN GÜLER

SEZEN KARABOĞA

AHMET ÇAKIL

RAMAZAN AKAR

KAHRAMANMARAŞ

MUHAMMED AYDOĞAR

MEHMET DERE

LEVENT PARLAK

MAHMUT SULAYICI

EKREM BEKERECİ

MERVE KIRMACI KUTLU

HAKAN ZIBA

MİKTAT KUZHAN

MARDİN

ÖMER FARUK AYDIN

ABDULLAH ÇELİK

YASİN ÇİFTÇİ

MEHMET ŞERİF GÜMÜŞAY

ABDULKADİR ÇAVUŞOĞLU

MAHMUT ÖZER

MUĞLA

İSMAİL BAYKAL

KADİR GÜRSOY

ERSİN TOPTAŞ

HASAN SEFA TURSUN

MEHMET NESİM POLAT

FARUK ÖGE

NUMAN PÜSKÜLLÜ

MUŞ

HAKKI BULUT

CEMALETTİN ÖZDEN

İRFAN ÇELİK

NEVŞEHİR

ABDULGANİ ALTINIŞIK

ERSİN BAŞAR

MEHMET DERİN

NİĞDE

ALİ SELMAN IŞIK

TANER GÜMÜŞ

MEHTAP TEMELTAŞ

ORDU

ADEM AĞCA

HARUN PALA

ZEHRA ÇINAR

HASAN DEMİR

FİKRET BALCI

ÜMİT ÖZDEN

RİZE

MEHMET AKİF ZERDECİ

SAMET ŞİŞMAN

MÜMİN BAKIRCI

VATAN PARTİSİ LİSTESİ

VATAN PARTİSİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA 1 AHMET SUSEVEN – GIDA MÜHENDİSİ

ADANA 2 HATİCE NESRİN KILIÇAY – AVUKAT

ADANA 3 BANU KARAHAN – ZİRAAT TEKNİKERİ

ADANA 4 RIZA BEKE – ESKİ SENDİKACI

ADANA 5 SELVER KAPLAN – EMEKLİ İŞÇİ

ADANA 6 VAHİDE BUDAK UĞUR – EMEKLİ İŞÇİ

ADANA 7 MUSTAFA KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ADANA 8 NİYAZİ KOÇ – GAZETECİ

ADANA 9 ABDURRAHİM KÖYLÜ – EMEKLİ MÜFETTİŞ

ADANA 10 AYNIZAR YURTTAŞ – EMEKLİ İŞÇİ

ADANA 11 AHMET NİHAT ATA – AVUKAT

ADANA 12 SÜLEYMAN ÇELİK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ADANA 13 MUSTAFA IŞIK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ADANA 14 FURKAN OLGA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ADANA 15 ERKAN DİKMEN – MUHASABECİ

VATAN PARTİSİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADIYAMAN 1 MUSTAFA KABARCIK – ÇİFTÇİ

ADIYAMAN 2 MUSTAFA TURAN – TURİZMCİ

ADIYAMAN 3 SEFA SOLMAZ GÜNEŞ – USTA ÖĞRETİCİ

ADIYAMAN 4 MEHMET SADIK KARĞİLİ – SERBEST MESLEK

ADIYAMAN 5 ALİ YAĞRI – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ AFYONKARAHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AFYONKARAHİSAR 1 HÜSEYİN KARANLIK – GAZETECİ

AFYONKARAHİSAR 2 ZİYA ÖZTÜRK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

AFYONKARAHİSAR 3 BİLAL KILIÇ – EMEKLİ

AFYONKARAHİSAR 4 İLYAS ALTUNTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

AFYONKARAHİSAR 5 DEVRİM UÇAR – ZİRAAT MÜHENDİSİ

AFYONKARAHİSAR 6 ALİM TOSUN – ÇİFTÇİ

VATAN PARTİSİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AĞRI 1 CELAL TURLU – SERBEST MESLEK

AĞRI 2 SAMİ GÖRMEZ – SERBEST MESLEK

AĞRI 3 TAHA KÜÇÜKUYGUN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

AĞRI 4 EZGİ ZEYNEP KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AMASYA 1 SEFER KILIÇ – EMEKLİ MÜDÜR

AMASYA 2 HASAN FARUK KURTOĞLU – MÜHENDİS

AMASYA 3 ALİ ÇAL – ESNAF

VATAN PARTİSİ ANKARA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-1 1 HASAN KORKMAZCAN – AVUKAT

ANKARA-1 2 UTKU REYHAN – GAZETECİ

ANKARA-1 3 KAYAHAN ÇETİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ANKARA-1 4 FATMA SİBEL ARSLANTÜRK – İŞ İNSANI

ANKARA-1 5 HASAN FIRAT KAYAÖNÜ – AVUKAT

ANKARA-1 6 FEHMİ DOĞAN – İŞ İNSANI

ANKARA-1 7 AYSAN CANVER – EMEKLİ DİPLOMAT

ANKARA-1 8 AYKUT DİŞ – GAZETECİ

ANKARA-1 9 PARS TURAN – EMEKLİ ALBAY

ANKARA-1 10 ÖZCAN GÜVEN – İKTİSATÇI

ANKARA-1 11 CEMİL GÖZEL – BİLİM YAYINCISI

ANKARA-1 12 CAN ALKAÇ – SANAYİCİ

ANKARA-1 13 SÜEDA SÜMEYYE BABACAN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ

VATAN PARTİSİ ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-2 1 ÖZGÜR BURSALI – SİYASET BİLİMCİ

ANKARA-2 2 NUSRET SENEM – AVUKAT

ANKARA-2 3 ZİYA KAFES – İŞ İNSANI

ANKARA-2 4 DENİZ TOKGÖZ – HUKUKÇU

ANKARA-2 5 MERVE AYVALI – AVUKAT

ANKARA-2 6 ERDEM CÖMERT – AVUKAT

ANKARA-2 7 ANIL EREN YILDIZ – EĞİTİMCİ

ANKARA-2 8 ŞULE UNCU – EMEKLİ TÜBİTAK ÇALIŞANI

ANKARA-2 9 İBRAHİM TORAMAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ANKARA-2 10 SERAP ZEHAL – MÜTERCİM TERCÜMAN

ANKARA-2 11 AGAH KUTLU – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA-3 1 ŞEHMUS YILDIRIM GENÇER – SİYASET BİLİMCİ

ANKARA-3 2 ERCAN ENÇ – İKTİSATÇI

ANKARA-3 3 TAHSİN MURAT DEMİRBAŞ – TİYATRO SANATÇISI

ANKARA-3 4 MUSTAFA AYNUR – İNŞAAT MÜHENDİSİ

ANKARA-3 5 GÜLSER BEKTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ANKARA-3 6 BERKE MUSTAFA BERKİL – AVUKAT

ANKARA-3 7 AYDIN KARATAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ANKARA-3 8 PERİHAN KARAGÖLLÜ – EV HANIMI

ANKARA-3 9 ZÜBEYDE MERAL MADEN – İŞ İNSANI

ANKARA-3 10 İBRAHİM ORÇUN GÖKTÜRK – DIŞ POLİTİKA UZMANI

ANKARA-3 11 CAN AYBARS BİLGİCİER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ANKARA-3 12 ŞENAY KOÇYİĞİT ÖZDOĞAN – İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

VATAN PARTİSİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANTALYA 1 SERDAR ÜSKÜPLÜ – İNŞAAT MÜHENDİSİ

ANTALYA 2 AHMET ÖZBAY – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ANTALYA 3 SEDAT MÜNİROĞLU – EMEKLİ PİLOT

ANTALYA 4 NİLAY GÜVEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ANTALYA 5 YAŞAR JALE YATBAZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ANTALYA 6 FATMA ÖZDEMİR – EMEKLİ

ANTALYA 7 ALİ YÜKSER – TURİZMCİ

ANTALYA 8 ABDULHALİK PAMİR UÇANER – TURİZMCİ

ANTALYA 9 İBRAHİM YİĞİT – EMEKLİ

ANTALYA 10 EVREN KURTOĞLU – BİLİŞİMCİ

ANTALYA 11 İRFAN BİLGİN – EMEKLİ

ANTALYA 12 RAŞİT EKİNCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ANTALYA 13 HÜSEYİN BARAN KARABULUT – İŞ İNSANI

ANTALYA 14 VELİ ŞENOL SÜMBÜL – ÇİFTÇİ

ANTALYA 15 BARIŞ AKKAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ANTALYA 16 MUSTAFA ERTEM – OTOPARK İŞLETMECİSİ

ANTALYA 17 HANİFE YALÇIN – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

VATAN PARTİSİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARTVİN 1 YUSUF VAYİÇ – EMEKLİ

ARTVİN 2 ERKİN UZUN – EMEKLİ

VATAN PARTİSİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AYDIN 1 ZÜHRE GENİŞEL – AVUKAT

AYDIN 2 ALİ RIZA ODABAŞI – KADIN DOĞUM UZMANI

AYDIN 3 YALÇIN BÜYÜKDAĞLI – YÜKSEK MİMAR

AYDIN 4 DOĞAN ÖZKAN – SOSYAL POLİTİKACI

AYDIN 5 BAHATTİN NAZLI – EMEKLİ ÖĞRETMEN

AYDIN 6 AYŞE HANDAN ERSİN – EMEKLİ POLİS

AYDIN 7 HATİCE KOYUN – EMEKLİ ÖĞRETMEN

AYDIN 8 MEHMET BAYDOĞAN – EMEKLİ OKUL MÜDÜRÜ

VATAN PARTİSİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BALIKESİR 1 EMRE ALBAYRAK – İŞÇİ

BALIKESİR 2 ETHEM DÜLGEROĞLU – ÇİFTÇİ

BALIKESİR 3 ENGİN DENİZ TÖREN AKSOY – BİYOLOG

BALIKESİR 4 AYFER YALÇIN – EMEKLİ

BALIKESİR 5 İLHAN AĞAR – EMEKLİ

BALIKESİR 6 ALİ SOLAK – EMEKLİ

BALIKESİR 7 TUĞHAN ARBAK – TURİZMCİ

BALIKESİR 8 RAMAZAN ERİŞEN – EMEKLİ

BALIKESİR 9 ÜMMÜHAN GÜMÜŞ – EMEKLİ

VATAN PARTİSİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİLECİK 1 DEVRİM SERİN – İŞÇİ

BİLECİK 2 HAKAN USLU – ESNAF

VATAN PARTİSİ BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİNGÖL 1 SİNAN YEŞİLYURT – SATIŞ VE PAZARLAMA

BİNGÖL 2 MÜCAHİT MECİT ETLİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BİNGÖL 3 GAYE SUDE KOCABAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİTLİS 1 HAKİM ÜSTYOL – İŞ İNSANI

BİTLİS 2 BİŞAR TAŞKAYA – İŞÇİ

BİTLİS 3 HASAN ALMIŞLAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BOLU 1 HAKAN BAKAN – VETERİNER HEKİM

BOLU 2 ÖMER YASA – HUKUKÇU

BOLU 3 MÜRVET KARATAŞ – ÇİFTÇİ

VATAN PARTİSİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURDUR 1 OSMAN ERBİL – GAZETECİ

BURDUR 2 İBRAHİM KILINÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

BURDUR 3 NİL SEVİL UÇAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BURSA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURSA-1 1 DİLEK ÇINAR – EKONOMİST

BURSA-1 2 MUSTAFA ENVER YILMAZ – İNŞAAT MÜHENDİSİ

BURSA-1 3 ERCÜMENT TEZEL – ESNAF

BURSA-1 4 SEVİM EROL – EMEKLİ

BURSA-1 5 ERDAL SUSUZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

BURSA-1 6 ASLAN İNCEYÜREK – ESNAF

BURSA-1 7 RİFAT NARHIN – ESNAF

BURSA-1 8 ELİF GÖKKUŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BURSA-1 9 İSMAİL TIKIR – İŞÇİ

BURSA-1 10 ŞÜKRAN KURTİŞ – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURSA-2 1 MEHMET ALANBEL – MALİ MÜŞAVİR

BURSA-2 2 FERHAT YILDIZ – MÜTEAHHİT

BURSA-2 3 MEHMET MAHİR PARILTAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN

BURSA-2 4 ERKAN YÜCEL SEYTİN – MUHASEBECİ

BURSA-2 5 EMİRCAN FIRINCI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BURSA-2 6 HÜLYA KARA – EMEKLİ

BURSA-2 7 HÜSEYİN ERTAŞ – EMEKLİ

BURSA-2 8 DURSUN ÇETİN – EMEKLİ

BURSA-2 9 SÜZAN ERCAN – EMEKLİ

BURSA-2 10 CUMA ÇİMEN – HALK OYUNLARI EĞİTMENİ

VATAN PARTİSİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇANAKKALE 1 MUSA UZUN – ZİRAAT MÜHENDİSİ

ÇANAKKALE 2 NECATİ ÇİNÇE – EMLAK

ÇANAKKALE 3 HÜSEYİN ÇAKICI – EMEKLİ ASTSUBAY

ÇANAKKALE 4 SONER SEVİNDİK – MİMAR

VATAN PARTİSİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇANKIRI 1 HAKAN ÇELİK – İŞÇİ

ÇANKIRI 2 MÜSLÜM CAFEROĞLU – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇORUM 1 ÜMİT FARUK YENİCİ – MÜHENDİS

ÇORUM 2 MEHMET PATLAR – MİMAR

ÇORUM 3 AYDIN KINACI – EMEKLİ ASTSUBAY

ÇORUM 4 ALTAN BÖREKÇİ – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DENİZLİ 1 IŞIL ÇETİN – EĞİTİMCİ

DENİZLİ 2 AHMET GÜNDÜZ – EMEKLİ

DENİZLİ 3 ELİF ÇOBANOĞLU – EMEKLİ

DENİZLİ 4 UĞUR SAÇMA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

DENİZLİ 5 İBRAHİM CÜNEYT DOĞAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN

DENİZLİ 6 GÜLPERİ AYHAN – SİYASET BİLİMCİ

DENİZLİ 7 SABRİ KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DİYARBAKIR 1 FERDİ TANHAN – TARİHÇİ

DİYARBAKIR 2 GİYASEDDİN MAHMUTOĞLU – ESNAF

DİYARBAKIR 3 ALİ ARINÇ – ESNAF

DİYARBAKIR 4 NECMETTİN ANAR – İŞ İNSANI

DİYARBAKIR 5 SÜLEYMAN AYDIN – GAZETECİ

DİYARBAKIR 6 MEHMET HALUK MIHAİLOĞLU – EMEKLİ İŞÇİ

DİYARBAKIR 7 MEHMET FIRAT KIRBOĞA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

DİYARBAKIR 8 HAMDİYE BAYRAK – İŞÇİ

DİYARBAKIR 9 MEHMET HAŞTAK – ESNAF

DİYARBAKIR 10 SABAHAT ARSLAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN

DİYARBAKIR 11 CEM DAĞLIOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

DİYARBAKIR 12 RÜVEYDA MANKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

EDİRNE 1 HASAN ATEŞ – EĞİTİMCİ

EDİRNE 2 ÇETİN ALABAK – EMEKLİ MEMUR

EDİRNE 3 YAĞMUR BİÇEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

EDİRNE 4 ŞÜKRÜ ÖZER – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ELAZIĞ 1 KAHRAMAN TAŞKIN – ESNAF

ELAZIĞ 2 KADİR MUM – EMEKLİ İŞÇİ

ELAZIĞ 3 ATİLLA BULUT – İŞÇİ

ELAZIĞ 4 İSMET SEVİM – EMEKLİ MEMUR

ELAZIĞ 5 KAZİM ÜSTÜN – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERZİNCAN 1 NEVZAT YILDIRIM – ESNAF

ERZİNCAN 2 BÜLENT GÜNDÜZ – ÇİFTÇİ

VATAN PARTİSİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERZURUM 1 NEDİM GÜLTEKİN – EMEKLİ

ERZURUM 2 NURETTİN YILDIZ – ECZACI

ERZURUM 3 OĞUZ KARLIBEL – ÇİFTÇİ

ERZURUM 4 TEOMAN ALVER – GAZETECİ

ERZURUM 5 ÖZLEM BİÇER – İŞLETMECİ

ERZURUM 6 HALİL YİĞİT GÖK – GAZETECİ

VATAN PARTİSİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ESKİŞEHİR 1 TEMEL ARAS – EMEKLİ

ESKİŞEHİR 2 RAİF EŞKİNAT – ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

ESKİŞEHİR 3 MESUT TUNA – ESNAF

ESKİŞEHİR 4 HİLAL AYDIN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ

ESKİŞEHİR 5 İSMAİL BAYRAKTAR – EMEKLİ

ESKİŞEHİR 6 MUSTAFA ERDÖNMEZ – EMEKLİ

VATAN PARTİSİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GAZİANTEP 1 FATMA BİNAY ABACI – VETERİNER HEKİM

GAZİANTEP 2 YUSUF GÖREN – MUHASEBE

GAZİANTEP 3 SİNAN BÜYÜKHATİPOĞLU – İNŞAAT MÜHENDİSİ

GAZİANTEP 4 AYŞE BAKIŞGAN – EV HANIMI

GAZİANTEP 5 CUMA DAL – EMEKLİ

GAZİANTEP 6 MUSTAFA GÖKÇAYIR – ELEKTRİK MÜHENDİSİ

GAZİANTEP 7 HÜSEYİN KOZAN – TERZİ

GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASEFLER – EMEKLİ

GAZİANTEP 9 IŞIKGÜN AKFIRAT – FELSEFECİ

GAZİANTEP 10 OĞUZ POLATBİLEK – GAZETECİ

GAZİANTEP 11 İLKNUR YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

GAZİANTEP 12 ADNAN ÇELİK – İŞLETMECİ

GAZİANTEP 13 ŞABAN CAN GİRGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

GAZİANTEP 14 KUBİLAY ÇELİK – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GİRESUN 1 HÜSEYİN ÖZGÜREL – EMEKLİ ÖĞRETMEN

GİRESUN 2 AYŞE ÇOBANOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

GİRESUN 3 AHMET GÜRSOY KAYAALP – KIRTASİYECİ

GİRESUN 4 İZZET ANIL IŞIK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ POLİS

GÜMÜŞHANE 2 EBRU GÜL MÜEZZİNOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HAKKARİ 1 BİLAL GÜRBÜZ – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ

HAKKARİ 2 NİHAL GÜNDOĞAN – AVUKAT

HAKKARİ 3 CEMRE NİLSU ÇATAKOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HATAY 1 ZERRİN ÖZTÜRK – AVUKAT

HATAY 2 SADIK KARAKAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

HATAY 3 ALİ ERDEM KÖZ – GAZETECİ

HATAY 4 ALİ BAŞKUT – EMEKLİ ÖĞRETMEN

HATAY 5 GÖNÜL GÖKKAN KURTUL – ESNAF

HATAY 6 ALİKAN UÇAR – GAZETECİ

HATAY 7 BEŞİR BAYSOY – ESNAF

HATAY 8 MUSTAFA BEBEK – İŞÇİ

HATAY 9 ŞEBNEM DİLŞEN – SOSYOLOG

HATAY 10 İSMAİL HIFZI COŞKUNER – EMEKLİ

HATAY 11 İLHAN DİLŞEN – EMEKLİ ASTSUBAY

VATAN PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ISPARTA 1 MELAHAT KÖSE – SPORCU

ISPARTA 2 NECMİ ALKAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ISPARTA 3 TURAN CANITEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ISPARTA 4 MUSA YEŞİLTAŞ – ESNAF

VATAN PARTİSİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MERSİN 1 ALİ RIZA TAŞDELEN – SOSYOLOG

MERSİN 2 SUZAN FALCIOĞLU – EMEKLİ MEMUR

MERSİN 3 FIRAT ARKALI – SANAT TARİHÇİSİ

MERSİN 4 ERCÜMENT ÇAMLI – SANAT YÖNETMENİ

MERSİN 5 TÜLAY ETİLER – TURİZMCİ

MERSİN 6 MUSTAFA CENGİZ YILMAZ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ

MERSİN 7 İLKNUR KALAN – AVUKAT

MERSİN 8 YALÇIN ÖKTEM – HAZİNE VE KAMBİYO UZMANI

MERSİN 9 ALİ KALAN – AVUKAT

MERSİN 10 ALİ GÜLLÜ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ

MERSİN 11 CAN CENGİZ – MAKİNE TEKNİKERİ

MERSİN 12 ALİ OSMAN İNCE – İŞÇİ

MERSİN 13 DOĞAN BÜYÜKŞAHİN – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-1 1 DOĞU PERİNÇEK – KAMU HUKUKU DOKTORU

İSTANBUL-1 2 ADNAN ÇINAR – İŞ İNSANI

İSTANBUL-1 3 RAHMİ DAĞBAY – İŞ İNSANI

İSTANBUL-1 4 VEFA TÜRKSEVER – İŞ İNSANI

İSTANBUL-1 5 HAKAN TOPKURULU – EKONOMİST

İSTANBUL-1 6 CEM DİKMEN – SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL-1 7 FADİME BİLGİÇ – SOSYAL MEDYA DANIŞMANI

İSTANBUL-1 8 ESER DEMİRCİ – İŞ İNSANI

İSTANBUL-1 9 ELİF ESKİN – AVUKAT

İSTANBUL-1 10 AYŞE AKTOK – KİMYA MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1 11 FATOŞ GÜDEN – SERBEST MESLEK

İSTANBUL-1 12 MELİH HÜSNÜ YILMAZ – EMEKLİ SENDİKACI

İSTANBUL-1 13 IRMAK İPEK ALTIN – OYUNCU

İSTANBUL-1 14 BEYHAN KORKMAN – GAZETECİ

İSTANBUL-1 15 FERHAT ZORER – ARMATÖR

İSTANBUL-1 16 MERT EYMEN KAYAALP – TERCÜME BÜROSU SAHİBİ

İSTANBUL-1 17 GÜL ÖYKÜ YILMAZ ÖZKAN – AVUKAT

İSTANBUL-1 18 BEHLÜL SÜPHAN TOKER – KAFE İŞLETMECİSİ

İSTANBUL-1 19 ERAY SEL – OYUNCU

İSTANBUL-1 20 UĞUR ÇETİNKAYA – MAKİNE ÜRETİCİSİ

İSTANBUL-1 21 NURAY KAYA SOLMAZ – İKTİSATÇI

İSTANBUL-1 22 ŞÜKRAN ULUSOY – KUAFÖR

İSTANBUL-1 23 CEMAL IŞIK – TEKNİKER

İSTANBUL-1 24 SERCAN DURMUŞ – MİMAR

İSTANBUL-1 25 YİĞİT ÇINAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-1 26 TÜZİN TÜFEKÇİ – EMEKLİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DİREKTÖRÜ

İSTANBUL-1 27 SONGÜL ÇAĞLAR – BELEDİYE ÇALIŞANI

İSTANBUL-1 28 HAKAN EKİZ – EMEKLİ DENİZ YARBAY

İSTANBUL-1 29 ETEM KIRCA – MALZEME VE METALURJİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1 30 PERİHAN TEKİN – EMEKLİ BANKACI

İSTANBUL-1 31 HİMMET KIRIK – İŞÇİ

İSTANBUL-1 32 UFUK ÖZGEN – EMEKLİ BANKACI

İSTANBUL-1 33 FUAT YILDIZ – İŞ İNSANI

İSTANBUL-1 34 EBDA OKUTUR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-1 35 YAKUP BÜRAY YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-2 1 ETHEM SANCAK – İŞ İNSANI

İSTANBUL-2 2 HACER ŞULE PERİNÇEK – GAZETECİ

İSTANBUL-2 3 BANU NOYAN – ORGANİZATÖR

İSTANBUL-2 4 ERKAN ÖNSEL – ECZACI

İSTANBUL-2 5 MEHMET MOLDİBİ – SARRAF

İSTANBUL-2 6 GÖKAY ATİLLA BOSTAN – EMEKLİ BÜROKRAT

İSTANBUL-2 7 CEMAL AKYILDIZ – MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL-2 8 BARIŞ DEMİRALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-2 9 YADİGAR ÖZEN – VAKIF YÖNETİCİSİ

İSTANBUL-2 10 AHMET GÖKTAŞ – SİGORTACI

İSTANBUL-2 11 İBRAHİM OKAN ÖZKAN – SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL-2 12 ATİLLA HAKAN GANİMGİL – İŞ İNSANI

İSTANBUL-2 13 BORA ÇELİK – HOLDİNG YÖNETİCİSİ

İSTANBUL-2 14 DUYGU KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-2 15 MUHAMMET ATMACA – ESNAF

İSTANBUL-2 16 SAİM MEHMET SUBAŞI – FİNANS UZMANI

İSTANBUL-2 17 ALİ ULUSOY – SANATÇI

İSTANBUL-2 18 SAADETTİN BÜYÜKALP – MÜHENDİS

İSTANBUL-2 19 İZZETTİN ÖZGİBAR – EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ

İSTANBUL-2 20 EMİNE SAĞLAM AKFIRAT – GAZETECİ

İSTANBUL-2 21 NEJLA UÇAK – ŞİRKET ÇALIŞANI

İSTANBUL-2 22 GÖKALP ERBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-2 23 MURAT GÜNEŞ – GAZETECİ

İSTANBUL-2 24 AYHAN İLHAN – REKLAMCI

İSTANBUL-2 25 HASRET AYKUT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-2 26 KAAN YİĞİT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-2 27 CANSU ÇİRCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL-3 1 EMİN SELİM AKGÜL – İŞ İNSANI

İSTANBUL-3 2 BARBAROS BAHÇELİOĞLU – DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL-3 3 MUSTAFA İLKER YÜCEL – GAZETECİ

İSTANBUL-3 4 HÜRMÜZ GÜLNUR BAYBURT – BALE EĞİTMENİ

İSTANBUL-3 5 GÜNEŞ BATUM – MİMAR

İSTANBUL-3 6 EROL ALTACA – EĞİTİMCİ

İSTANBUL-3 7 GÜLŞEN ŞEN KORKMAN – TURİZMCİ

İSTANBUL-3 8 OKTAY EKMEN – ESNAF

İSTANBUL-3 9 ZEYNEP ÇAKMAK – EV HANIMI

İSTANBUL-3 10 MEHMET KÜRŞAT BOZKURT – ACİL TIP DOKTORU

İSTANBUL-3 11 İSA ALTUN – GAZETECİ YAZAR

İSTANBUL-3 12 AYHANIM KUZUGÜDENLİOĞLU – BALE EĞİTMENİ

İSTANBUL-3 13 İSRAFİL ALTUN – AVUKAT

İSTANBUL-3 14 İBRAHİM SEVİLMİŞ – APARTMAN GÖREVLİSİ

İSTANBUL-3 15 İBRAHİM ETHEM ERÇİN – İŞLETMECİ

İSTANBUL-3 16 ARİF DOĞAN – İŞÇİ

İSTANBUL-3 17 İBRAHİM BENLİ – İŞ İNSANI

İSTANBUL-3 18 MURAT KATLANÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-3 19 YAĞIZHAN ONAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-3 20 VİLDAN KANBUR – EMEKLİ

İSTANBUL-3 21 ŞEVKİ TERZİOĞLU – İŞÇİ

İSTANBUL-3 22 MELİKE GÜLER KADAN – GAZETECİ

İSTANBUL-3 23 ZAFER ALPUĞAN – GAZETECİ

İSTANBUL-3 24 RAMAZAN EMRE OFLAZ – FELSEFECİ

İSTANBUL-3 25 BARIŞ DİKMEN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ

İSTANBUL-3 26 NURSEL IŞIKSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL-3 27 BARAN ŞİMŞEK – İŞÇİ

İSTANBUL-3 28 SERDAR ABATAY – SAHAF

İSTANBUL-3 29 İBRAHİM SERHAT ÖZBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL-3 30 İBRAHİM ERDOĞAN – AVUKAT

İSTANBUL-3 31 RASİME CEREN AKSU – GAZETECİ

İSTANBUL-3 32 LATİF AYDIN – İŞÇİ

İSTANBUL-3 33 ZUHAL ASLAN – EMEKLİ

İSTANBUL-3 34 ANIL HANÇERLİ – GAZETECİ

İSTANBUL-3 35 ELİF BEYZA TEKİN – TARİHÇİ

İSTANBUL-3 36 KIYMET YILDARI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İZMİR-1 1 ÇAĞDAŞ CENGİZ – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

İZMİR-1 2 HÜSEYİN TUGAY ŞEN – İŞ İNSANI

İZMİR-1 3 İHSAN SEFA – EMEKLİ HAVA KURMAY ALBAY

İZMİR-1 4 TUNCAY SARIHAN – ESNAF

İZMİR-1 5 SEBAHAT KILIÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

İZMİR-1 6 BÜLENT KARAGÖZ – AVUKAT

İZMİR-1 7 ASİL KOCAÇINAR – AVUKAT

İZMİR-1 8 ELFİDE NUR ATALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İZMİR-1 9 AYŞE GÜL BATIGÜN – KİMYA MÜHENDİSİ

İZMİR-1 10 ARMAĞAN GÖRENEL – BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İZMİR-1 11 ABDULLAH KARŞILAYAN – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ

İZMİR-1 12 FÜSÜN İKİKARDEŞ – GAZETECİ

İZMİR-1 13 ALİ ÖZGÜR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İZMİR-1 14 İNCİLAY ESEN – PEDAGOG

VATAN PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İZMİR-2 1 NURİYE KADAN – AVUKAT

İZMİR-2 2 SERHAN BOLLUK – TIP DOKTORU

İZMİR-2 3 MELTEM AYVALI – ECZACI

İZMİR-2 4 NİLAY ÖZÇETİN – ECZACI

İZMİR-2 5 HÜSEYİN CEM ZEREN – SPOR YAZARI

İZMİR-2 6 LEVENT ÖZCİĞER – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ

İZMİR-2 7 SAMET KUNT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İZMİR-2 8 HASAN ATİLLA TÜRKÖZ – MAKİNE MÜHENDİSİ

İZMİR-2 9 MESUT ÇALIŞKAN – KİMYAGER

İZMİR-2 10 BAİTTİN ERBEY – İŞÇİ

İZMİR-2 11 NURTEN KURNAZ – EMLAKÇI

İZMİR-2 12 BETÜL KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İZMİR-2 13 MUSTAFA KARAÇAY – TIP TEKNİSYENİ

İZMİR-2 14 MEHMET İZGİ – MAKİNE TEKNİSYENİ

VATAN PARTİSİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARS 1 ATA PELVANOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

KARS 2 SEMRA KALKAN – İŞÇİ

KARS 3 KAYRA ÇANAKÇI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KASTAMONU 1 İSMAİL GÖK – NAKLİYECİ

KASTAMONU 2 MUSTAFA DOĞAN – ÇİFTÇİ

KASTAMONU 3 BÜNYAMİN GÜLCAN – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KAYSERİ 1 EYÜP SALAHATTİN KARAKAŞ – DOKTOR

KAYSERİ 2 GÜRKAN DEMİR – GAZETECİ

KAYSERİ 3 ASIM BULUR – TURİZMCİ

KAYSERİ 4 HACI BEKİR ÖZKARCI – İŞÇİ

KAYSERİ 5 ERDOĞAN DEMİR – EMEKLİ ÖĞRETMEN

KAYSERİ 6 ALİ DADI – DEKORASYONCU

KAYSERİ 7 İBRAHİM KANİ – MADEN MÜHENDİSİ

KAYSERİ 8 ASİYE IŞIK – EV HANIMI

KAYSERİ 9 HASAN BEKER – MÜTEAHHİT

KAYSERİ 10 GÜZİDE KÜLAH – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRKLARELİ 1 ŞEBNEM ÇAKIR – MALİ MÜŞAVİR

KIRKLARELİ 2 SELDA KILIÇ – KOZMETİK UZMANI

KIRKLARELİ 3 HÜSEYİN ŞAHİN – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRŞEHİR 1 VOLKAN KILIÇASLAN – YAZILIMCI

KIRŞEHİR 2 İLKER ÖZKAMALI – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KOCAELİ 1 YALÇIN ARSLAN – GAZETECİ

KOCAELİ 2 SALİH VEDAT OLGUNTÜRK – PETROL MÜHENDİSİ

KOCAELİ 3 SULTAN CERİT – EMEKLİ

KOCAELİ 4 ŞÜKRAN ETİLER – EMEKLİ

KOCAELİ 5 AYŞEN TANRIKULU – EV HANIMI

KOCAELİ 6 LEYLA BÜYÜK – ÇİFTÇİ

KOCAELİ 7 İSMAİL NAZMİ DAMARLI – TERZİ

KOCAELİ 8 YAŞAR YALÇINKAYA – EMEKLİ

KOCAELİ 9 ORHAN KADIOĞLU – EMEKLİ MİMAR

KOCAELİ 10 EROL BALABAN – ÇİFTÇİ

KOCAELİ 11 NURAN AYDOĞAN – EMEKLİ USTABAŞI

KOCAELİ 12 KEMAL BAYRAKTAR – TERZİ

KOCAELİ 13 ORÇUN CEYLANDAĞ – SAHAF

KOCAELİ 14 EZGİ KARDELEN TURAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KONYA 1 KAZIM KOÇER – EMEKLİ MEMUR

KONYA 2 EYLEM GÖKSU YILDIRIM – ÇOCUK GELİŞİMCİ

KONYA 3 HALİS LEVENT BAŞEĞMEZ – EMEKLİ İŞÇİ

KONYA 4 FATMA GÖZDENUR MERCAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

KONYA 5 ALİ USLU – ÇİFTÇİ

KONYA 6 FAHRETTİN KÜÇÜK – EMEKLİ MEMUR

KONYA 7 MUSTAFA ÇİĞDEM – İŞÇİ

KONYA 8 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – EMEKLİ MEMUR

KONYA 9 NEFİSE NİLGÜN BİTLİSLİ – EMEKLİ MEMUR

KONYA 10 MUHAMMED KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

KONYA 11 GÜRCAN GÜRSOY – ÇİFTÇİ

KONYA 12 HALİL ULUDAĞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

KONYA 13 ZEYNEP KOYUNCU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

KONYA 14 MÜNİRE TOMANA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

KONYA 15 MEVLÜDE DİNÇBUDAK – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KÜTAHYA 1 İBRAHİM KAYA – EMEKLİ ÖĞRETMEN

KÜTAHYA 2 ALİ EKBER ALTINKAYA – SERBEST MESLEK

KÜTAHYA 3 İBRAHİM KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

KÜTAHYA 4 ABDULLAH ÖZOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

KÜTAHYA 5 SERACETTİN KARAOĞLU – EMEKLİ ŞEHİR UZAMANI

VATAN PARTİSİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MALATYA 1 MEHMET ÜMİT ŞUVAK – İŞ İNSANI

MALATYA 2 ADNAN TÜRKKAN – TELEVİZYONCU

MALATYA 3 FATİH BUDAK – ESNAF

MALATYA 4 İBRAHİM GÜÇLÜ – ÇİFTÇİ

MALATYA 5 MELEK DOĞAN – İŞÇİ

MALATYA 6 CEBRAİL ÜMİTLİ – İŞLETME MÜDÜRÜ

VATAN PARTİSİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MANİSA 1 MUSTAFA DABAN – VETERİNER HEKİM

MANİSA 2 ONUR ÖZCAN – SERBEST MESLEK

MANİSA 3 GÖKNUR KILIÇ – SERBEST MESLEK

MANİSA 4 İSHAK AYKAÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

MANİSA 5 MUSTAFA PALATIR – EMEKLİ ÖĞRETMEN

MANİSA 6 RAMAZAN ÇALIŞKAN – EMEKLİ

MANİSA 7 ZÜMBÜL ALMIŞLAR – EV HANIMI

MANİSA 8 MUSTAFA USLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

MANİSA 9 BAŞAK AKÇAKIN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ

MANİSA 10 ALİ ARDIÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KAHRAMANMARAŞ 1 OSMAN YILMAZ – SİSTEM ANALİZ UZMANI

KAHRAMANMARAŞ 2 MEHMET GÜRBOSTAN – EMEKLİ

KAHRAMANMARAŞ 3 EKREM YURDUSEV – DIŞ TİCARET

KAHRAMANMARAŞ 4 FATMA YARAŞIR – SERBEST MESLEK

KAHRAMANMARAŞ 5 MUSTAFA ORMAN SARITAŞ – ESNAF

KAHRAMANMARAŞ 6 YUNUS EMRE ÖZGÜN – SANAT TARİHÇİSİ

KAHRAMANMARAŞ 7 HÜSEYİN MARANGOZ – TOPOGRAF

KAHRAMANMARAŞ 8 AHMET KURT – BESİCİ

VATAN PARTİSİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MARDİN 1 HÜSAMETTİN IŞIK – SERBEST MESLEK

MARDİN 2 MEHMET BOZAN – ÇİFTÇİ

MARDİN 3 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – ÇİFTÇİ

MARDİN 4 ÜMİT KESKİN – ESNAF

MARDİN 5 KADRİ SIĞINÇ – ÇİFTÇİ

MARDİN 6 VEDAT TOKAY – NAKLİYECİ

VATAN PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUĞLA 1 EMRE AYKIN – AVUKAT

MUĞLA 2 SELÇUK SELVİ – İŞLETMECİ

MUĞLA 3 ELİF ÇETİN İŞLEK – BELEDİYE PERSONELİ

MUĞLA 4 MEHMET ŞEVKET ÖZTÜRK – AVUKAT

MUĞLA 5 İLYAS YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

MUĞLA 6 AYFER ÖZARSLAN KARA – EMEKLİ HEMŞİRE

MUĞLA 7 MEHMET ÖZER – ÖN MUHASEBE

VATAN PARTİSİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUŞ 1 HAKAN SÜZGEÇ – MAKİNA TEKNİSYENİ

MUŞ 2 ENVER GÖRMEZ – ESNAF

MUŞ 3 YUSUF BİNGÖL – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NEVŞEHİR 1 CENK TÜMER ÖZDEMİR – ZİRAAT MÜHENDİSİ

NEVŞEHİR 2 TAMER TARTAR – ESNAF

NEVŞEHİR 3 ELİF MURŞİL – SERBEST

VATAN PARTİSİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NİĞDE 1 ŞEMAİL KAHRAMAN – AVUKAT

NİĞDE 2 SÜLEYMAN YÜRÜK – ESNAF

NİĞDE 3 HASAN AKŞEN – MALİ MÜŞAVİR

VATAN PARTİSİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ORDU 1 OSMAN ERDAŞ – ESNAF

ORDU 2 SEDAT KUTLU – SERBEST MESLEK

ORDU 3 ŞADİ GENÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ORDU 4 İSMAİL KÜÇÜKKARAHAN – GAYRİMENKUL DANIŞMANI

ORDU 5 KEMAL SÜMBÜL – ELEKTRİK MÜHENDİSİ

ORDU 6 TEMEL NÜCUMİ YILMAZ – ORMAN MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

RİZE 1 SALİH ÖKSÜZ – LOJİSTİK UZMANIRİZE 2 ERDOĞAN BAKOĞLU – EMEKLİ

RİZE 3 KASIM YÜCEL BABUÇÇUOĞLU – İKTİSAT

VATAN PARTİSİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SAKARYA 1 BAHTİYAR BODUR – TEKNİSYEN

SAKARYA 2 MELİKE TOY – TEKNİK RESSAM

SAKARYA 3 AYLİN KUM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

SAKARYA 4 MELİH ERSÜKMEN – EMEKLİ İŞÇİ

SAKARYA 5 MEHMET DİV – EMEKLİ İŞÇİ

SAKARYA 6 ALİ AŞKAR – SERBEST MESLEK

SAKARYA 7 ŞENOL KORKMAZ – EMEKLİ İŞÇİ

SAKARYA 8 ESRA KÖSE – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SAMSUN 1 HAYDAR ÇOLAK – İMALATÇI

SAMSUN 2 LÜTFİ KARA – İŞÇİ

SAMSUN 3 AYHAN ÇOLAK – EMEKLİ İŞÇİ

SAMSUN 4 ALİ MURAT ENGİN – GAZETECİ

SAMSUN 5 MUSTAFA KILIÇ – EMEKLİ İŞÇİ

SAMSUN 6 EMEK KAYNAK – İŞÇİ

SAMSUN 7 ASLI SEZEN SEZGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

SAMSUN 8 İRFAN YİĞİT ŞİMDİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

SAMSUN 9 EYLÜL YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİİRT 1 DENİZ BARAN DEMİR – TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

SİİRT 2 YILMAZ ŞENER – FİZİK ÖĞRETMENİ

SİİRT 3 KEMAL YILDIZ – SERBEST MESLEK

VATAN PARTİSİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİNOP 1 ALİ GÜLEP – EMEKLİ ÖĞRETMEN

SİNOP 2 HALİL İBRAHİM ARSLANBAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİVAS 1 METİN ÇEKEN – MÜHENDİS

SİVAS 2 ZEYNEL SARPDAĞ – MADEN İŞÇİSİ

SİVAS 3 ABBAS ASLANDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ

SİVAS 4 CUMHUR AKBULUT – EMEKLİ

SİVAS 5 FAHRİ GÖKÇE – ELEKTRİKÇİ

VATAN PARTİSİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TEKİRDAĞ 1 ERTUĞRUL ORTA – İŞÇİ

TEKİRDAĞ 2 MEHMET YALÇIN İÇÖZ – AVUKAT

TEKİRDAĞ 3 GÜRKAN TÜRKSOY – ESNAF

TEKİRDAĞ 4 FİLİZ İNCİ – EV HANIMI

TEKİRDAĞ 5 ÖZKAN İNCİ – ÇİFTÇİ

TEKİRDAĞ 6 KEMAL ENGİN – ESNAF

TEKİRDAĞ 7 ERKAN KAYA – İŞÇİ

TEKİRDAĞ 8 MEHMET GÜVENÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TOKAT 1 AYHAN ÇABUK – SANATÇI

TOKAT 2 ZEKİ AKSOY – ŞOFÖR

TOKAT 3 ABDULLAH SEZGİN – EMEKLİ ÖĞRETMEN

TOKAT 4 EBRU NUR DEMİR GENÇER – BANKACI

TOKAT 5 ERGÜN ESERYAĞAR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TRABZON 1 OSMAN NURİ SARAL – EMEKLİ ÖĞRETMEN

TRABZON 2 İSMAİL ÇİL – ÇİFTÇİ

TRABZON 3 YILMAZ GÜRSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN

TRABZON 4 HARUN BÜLBÜL – EMEKLİ ÖĞRETMEN

TRABZON 5 NİHAT SAĞIR – İŞÇİ

TRABZON 6 ALİ BAYRAKTAR – ESNAF

VATAN PARTİSİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TUNCELİ 1 BİRKAN YÜCE – EMLAKÇI

VATAN PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞANLIURFA 1 MUSTAFA ATACA – ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA 2 HASAN KONGÜL – ESNAF

ŞANLIURFA 3 MEHMET DEMİR – SATIŞ MÜDÜRÜ

ŞANLIURFA 4 AYTAÇ TEKİN – GAZETECİ

ŞANLIURFA 5 MUAZZEZ BAĞIŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ŞANLIURFA 6 ŞEYH MÜSLÜM ŞAHİN ÇULCUOĞLU – TERZİ

ŞANLIURFA 7 ÇAĞDAŞ ALAETTİN BABACAN – GAZETECİ

ŞANLIURFA 8 SILA KOLTUK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ŞANLIURFA 9 EMEK KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ŞANLIURFA 10 AHMET SARAL – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ŞANLIURFA 11 MİRZA ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ŞANLIURFA 12 ESİN ÜSKÜPLÜ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

ŞANLIURFA 13 SİNEM YILDARI – SATIŞ MÜDÜRÜ

ŞANLIURFA 14 NURAN VERDA KASAPOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

UŞAK 1 HASAN ÖKTEM – İŞÇİ

UŞAK 2 KADİR ALTUNKAYA – ESNAF

UŞAK 3 BÜLENT GÜRCAN – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

VAN 1 AKİLE ÇEVİK – ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK UZMANI

VAN 2 ADEM BAYRAM – TEKSTİLCİ

VAN 3 MEHMET KAAN TÜRKOĞLU – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

VAN 4 MUHAMMET TEKİN – GAZETECİ

VAN 5 HALİL HALİT TOKER – TEKNİK DİREKTÖR

VAN 6 MEHMET KOÇ – EMLAKÇI

VAN 7 SEYHAN TAŞDEMİR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VAN 8 HABİP PÜLAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU – SERBEST MESLEK

YOZGAT 2 ORHAN NURİ KORKMAZ – ESNAF

YOZGAT 3 NURCAN UYAR – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

YOZGAT 4 BORA SARIKAYA – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ZONGULDAK 1 SAVAŞ ORUÇ – İKTİSAT

ZONGULDAK 2 GÖKHAN YILMAZ – AVUKAT

ZONGULDAK 3 HASAN DEMİRKESEN – ESNAF

ZONGULDAK 4 MEHMET USLUBAS – EMEKLİ ÖĞRETMEN

ZONGULDAK 5 BİRSEN AYAROĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AKSARAY 1 MUSTAFA YILMAZ – EMEKLİ

AKSARAY 2 ABDULLAH SERT – EMEKLİ İŞÇİ

AKSARAY 3 ENES DEMİRKART – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

AKSARAY 4 MEHMET MÜCAHİT AKÇA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BAYBURT 1 AYŞİN TATOĞLU – EMEKLİ

VATAN PARTİSİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARAMAN 1 HASAN ÖZASLAN – İNŞAAT USTASI

KARAMAN 2 ZÜHAL NACAR – MODA TASARIMCI

KARAMAN 3 NEJLA MURATOĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRIKKALE 1 SAMİ PEHLİVANLI – AVUKAT

KIRIKKALE 2 NEZİH GÜLŞEN – ZİRAAT MÜHENDİSİ

KIRIKKALE 3 ZEYNEL KAYA – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BATMAN 1 AHMET ASLAN – SAĞLIKÇI

BATMAN 2 MELEK GÜVENÇ – EMEKLİ

BATMAN 3 OĞUZHAN BALKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BATMAN 4 ZEYNEP FULYA BEDER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BATMAN 5 METE İRFAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞIRNAK 1 İSMAİL KABUL – ESNAF

ŞIRNAK 2 MUSTAFA BAYRAK – İŞ İNSANI

ŞIRNAK 3 İBRAHİM HALİL YİĞİT – RADYOLOJİ TEKNİKERİ

ŞIRNAK 4 ÖZER ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BARTIN 1 ERTAN ÇOLAKOĞLU – ESNAF

BARTIN 2 ALİ AYDEMİR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARDAHAN 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ

ARDAHAN 2 İLHAN ÖZTÜRK – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

IĞDIR 1 UĞUR BIÇAKLIOĞLU – AVUKAT

IĞDIR 2 KİBELE SU TAŞCİ – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YALOVA 1 MUSTAFA LÜTFİ BAL – SOSYOLOG

YALOVA 2 ŞENEL BİLGİN – EMEKLİ

YALOVA 3 MUSTAFA SEVÜK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARABÜK 1 MEHMET PENÇEK – EMEKLİ

KARABÜK 2 KAAN ARSLAN – GAZETECİ

KARABÜK 3 SEHER YEŞİLDAĞ – ECZACI

VATAN PARTİSİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KİLİS 1 KUTLAY BEKE – EMEKLİ

KİLİS 2 EROL ASLAN – HALKLA İLİŞKİLER

VATAN PARTİSİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

OSMANİYE 1 ECDAT GÜVEL – EMEKLİ ÖĞRETMEN

OSMANİYE 2 SADULLAH MERT – ÇİFTÇİ

OSMANİYE 3 MEHMET NURİ BÖRÜBAN – RESSAM

OSMANİYE 4 BAHADIR BERKYEZ – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DÜZCE 1 FETHİ SÖNMEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

DÜZCE 2 SERAP NAZ BAŞAR – EDİTÖR

DÜZCE 3 GÖZEN ESMER – GAZETECİ

BBP 2023 ADAYLARI TAM LİSTE:

BBP SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  1. Doğan Ürgüp
  2. Uğur Bulut
  3. Uğur Karaca
  4. Aytekin Kulmaç
  5. Hamza Kevioğlu

BBP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  1. Erkan Sarmaşık
  2. Salim Acabay
  3. Gökhan Ünver
  4. Sema İkizoğlu
  5. Murat Şişman
  6. Abdulkadir Altıner

BBP KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  1. Osman Seçkin
  2. İsmail İnlidere
  3. Seyit Özcan
  4. Doğan Satı
  5. Halil İbrahim Söğüt
  6. Hacer Atasagun
  7. Alper Kutsal Köz
  8. Muhammed Fatih Dağlıoğlugil
  9. Fatih Yakaer
  10. Ömer Faruk Keresteci
  11. Fatih Mehmet Kuz
  12. Yaşar İvriz
  13. Abdurrahman Çimen
  14. Milazım Esen
  15. Eyüp Şenol

BBP KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  1. Mesut Soyfidan
  2. Ramazan Yeşil
  3. Avni Yağcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir