Derbi Öncesi Gerginlik Tırmanıyor! Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den Hakem Çıkışı!

Yarın oynanacak Süper Lig mücadelesinde Galatasaray ve Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Derbi öncesi Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, maçın hakemliğine atanan Halil Umut Meler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çebi, ‘Atamada bir art niyet olabilir’ ifadelerini kullandı.

Süper Lig’in 9. haftasındaki Galatasaray-Beşiktaş karşılaşması 21 Ekim’de saat 19.00’da Rams Park’ta oynanacak.

Derbi maçı için Merkez Hakem Kurulu Halil Umut Meler’i görevlendirdi. Atamanın ardından Beşiktaş resmi sitesinde Başkan Ahmet Nur Çebi’nin değerlendirmeleri paylaşıldı.

Çebi açıklamasında, “Kamu oyunda derbi maçı için son dönemdeki performansı sebebiyle hakem Ali Şansalan’ın görev alması bekleniyordu. Şansalan’ın maça atanacağını öğrenen Erden Timur, Halil Umut Meler’in görevlendirilmesi için Şansalan’ı gündeme taşımıştır” ifadelerine yer verdi.

“Halil Umut Meler’in bu maça atanmasında bir art niyet olabilir” diyen Çebi, Erden Timur’un derbi öncesi Ali Şansalan’ı gündeme taşımasının tesadüf olmadığını belirtti.

Ahmet Nur Çebi, “Galatasaray’ın TFF’den bilgi akışı var” diyerek çarpıcı bir iddiada bulundu. Çebi, olayı takip edeceklerini söyledi.

Çebi, “Halil Umut Meler’in niyetinin nasıl olduğunu maçta göreceğiz” dedi ve açıklamalarına, “Halil Umut Meler maçın son düdüğünü çaldığında bu atamada art niyet olup olmadığını anlamış olacağız. Meler, umarız başka bir planın parçası olarak bu maça atanmamıştır” şeklinde son verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir